Leki generyczne – na przykładzie USA

Poniższy artykuł jest przykładem podejścia do homeopatii, lecz każda osoba powinna 
indywidualnie zapoznać się z tematem i wyrobić własną opinie. Miłego czytania.

Sposoby na cięcie kosztów, w akceptowalny sposób

Istnieje wiele sposobów oszczędzania na lekach na receptę. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami:
• Leki generyczne osiągają coraz większy udział w rynku i oferują przystępne ceny, podobnie jak nasze spersonalizowane rekomendacje. Leki generyczne mają podobną skuteczność jak ich markowe odpowiedniki i mogą pomóc zmniejszyć wydatki na leczenie bez uszczerbku dla jakości.
• Znajdowanie leków generycznych — Twój farmaceuta lub lekarz może ci powiedzieć, czy generyczna wersja leku jest łatwo dostępna w Stanach Zjednoczonych. Możesz również skontaktować się z grupami, takimi jak 1-800-USAVERX, aby dowiedzieć się, czy mają generyczne alternatywy dla twojego leku. Leki pozyskiwane z zagranicy są zatwierdzone przez FDA i pochodzą z obiektów certyfikowanych przez WHO. Niskie ceny wynikają z przepisów, które faworyzują producentów tych produktów, a nie amerykańskich. Dzięki temu firma może oferować generyczne wersje markowych leków – nawet jeśli te generyczne wersje nie są dostępne w amerykańskich aptekach. Ponadto oferuje markowe leki ze znacznymi rabatami (około 60%) w porównaniu do innych dostawców.

Jak to wygląda w kosztach

Na przykład Nexium kosztuje około 420 USD za 100 tabletek w USA. Te same tabletki można kupić za około 320 USD, a wersja generyczna kosztuje około 200 USD. Ci, którzy przyjmują markowy lek na zapalenie stawów, który kosztuje około 260 USD w USA, mogą go kupić po obniżonej cenie 180 USD, uzyskując licencję eksportową. Ogólna wersja kosztowałaby 105 USD, a ludzie mogliby również zapoznać się z zakładką pomocy na stronie, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

HIV i AIDS

Witryna zawiera również tańsze wersje markowych leków na HIV/AIDS, a także generyczne wersje leków, które nie są dostępne w USA. Witryna pozyskuje leki na HIV/AIDS od tych samych firm, które sprzedają leki Clintonowi. Projekt Fundacji AIDS.
Od dawna problemem dla osób żyjących z HIV i AIDS w Stanach Zjednoczonych jest to, że leki, których potrzebują, są często zbyt drogie lub po prostu niedostępne. Program PBS Frontline niedawno doniósł o tym, jak niektórzy ludzie znaleźli nieoczekiwany sposób, aby pomóc innym, którzy potrzebują tych leków: korzystając z serwisu eBay.

Oferowane najpopularniejsze leki, które są tańsze, a nawet tańsze niż plan leków na receptę Medicare. Możesz więc zaoszczędzić pieniądze i nadal zapewnić gwarancję zdrowia swojego zwierzaka.
• Zarządzanie zdrowiem lub zapobieganie mu może dużo kosztować, ale są rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, jak możesz sobie pomóc, radząc sobie z tymi problemami – w dłuższej perspektywie może to zaoszczędzić pieniądze na receptach. Regularne ćwiczenia i zbilansowana, niskotłuszczowa dieta mogą pomóc utrzymać ciało i portfel w dobrej formie.
• Bezpieczne opcje – Firma współpracuje wyłącznie z placówkami farmaceutycznymi zatwierdzonymi przez FDA i WHO, co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność jej leków. Witryna oferuje szeroką gamę marek/produktów, które są identyczne z tymi, które można dostać w USA. Obsługują tylko klientów, którzy mają receptę od lekarza.